Apmokėjimas ir pristatymas

APMOKĖJIMAS

Mums svarbu jūsų patogumas. Todėl savo internetinėje svetainėje taikome net 4 apmokėjimo būdus: 

1. Atsiskaitymas už prekes bankiniu pavedimu – viskas, ką reikia padaryti, tai pervesti pinigus už prekes į mūsų banko sąskaitą.

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėja UAB „Du karatai“
Įmonės kodas 304568964
A. s. Nr. LT04 4010 0510 0403 8046
Bankas AB „Luminor Bank“
Mokėjimo paskirtis: mokėjimo paskirties numeris, nurodytas išankstinėje sąskaitoje.

2. Mokėjimas per „Paysera“ mokėjimo sistemą. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Paysera“ elektorininės bankininkystės svetainę. Joje pasirinkite banką, kurio paslaugomis naudojatės ir patvirtinkite mokėjimą. 

3. Mokėjimas per „PayPal“ mokėjimo sistemą. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Paypal“ elektroninės bankininkystės svetainę. Joje pasirinkite banką, kurio paslaugomis naudojatės ir patvirtinkite mokėjimą. 

4. Atsiskaitymas kurjeriui. Pristatymo metu galėsite atsiskaityti tik banko kortelėmis Jums pristačiusiam kurjeriui, jei suma neviršija 1000 Eur.

Pristatymas

  1. Pristatymas visoje Lietuvoje – nemokamas. 
  2. Mums svarbu, jog savo pasirinktą papuošalą gautumėte laiku, todėl visas prekes, kurias turime sandėlyje pristatome per 2-3 d.d.
  3. Prekes, kurių gamyba gali užtrukti, pristatome kaip įmanoma greičiau, dažniausiai per 3-5 d.d. 
  4. Už papildomą pristatymo mokestį, jūsų prekes pristatysime visoje ES teritorijoje ir už jos ribų. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės: info@dukaratai.lt 
  5. Prekes pristatome dviem būdais: LP Express paštomatu arba per DPD kurjerių tarnybą. 
  6. Pirkdami papuošalus su brangakmeniais gausite Lietuvos prabavimo rūmų kokybės sertifikatą, liudijantį papuošalo vertę. Taip pat visi papuošalai turi vardoženklio įspaudą ir yra suprabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose.
  7. Mums svarbu, jog jaustumėtės patenkinti savo įsigyta preke, todėl taikome 14 d.d. grąžinimo garantiją.

Jei nesate tikri, kaip išsirinkti, visada galite konsultuotis su mūsų profesionalų komanda, kuri pasiruošusi atsakyti į visus jūsų klausimus. Kreipkitės į mus el. paštu: info@dukaratai.lt arba telefonu +370 683 13830.