Dovanos pirmosios komunijos proga

Dovana pirmosios Komunijos proga. Ką padovanoti vaikui 2020 metais? Kokią dovaną rinktis berniukui? O kokią mergaitei? Iki šv. Komunijos šiais metais liko visai nedaug laiko.

Dovana šv. Komunijos proga. Ką nupirkti? Kokią dovaną pasirinkti berniukui, o kokią mergaitei. Iki gegužės mėnesį vyksiančių švenčių karštinės liko visai nedaug laiko. Todėl atėjo pats metas pagalvoti ir išsirinkti. Pirkdami dovaną paskutinę minutę, paprastai išleidžiame žymiai didesnę pinigų sumą negu planuodami dovaną iš anksto. Dovana šia proga turi būti ypatinga, kadangi vaikas šią šventę atsimins ir saugos apie ją prisiminimus visą savo gyvenimą. Taigi, ką pirkti šventos Komunijos proga? Šiame straipsnyje pateiksime keletą dovanų idėjų, kurios padės apsispręsti ir išsirinkti vaikui tokią dovaną, kuri primins tiek neįkainojamą vaikystės šventę, tiek paliks prisiminimus apie žmogų padovanojusiam jam dovaną šia ypatinga proga.

Dovana pirmosios Komunijos proga yra dar ir išlaidų klausimas, dažnai nežinome ir abejojame kokią pinigų sumą reikia ar galima išleisti dovanai. Bet taip pat labai svarbu „pataikyti“ ir įsigyti tokią dovana, kuri būtų pritaikyta prie vaiko lyties, emocinės raidos ir jo interesų. 

Ankstesniais metais išsirinkti dovaną šv. Komunijos proga buvo kur kas lengvesnė užduotis. Artimieji, tėvai ar krikšto tėvai dažniausiai rinkdavosi laikrodį, auksinę grandinėlę ar kryželį. Dovanų sąrašas nebuvo sudėtingas. Šiandien, kuomet turime praktiškai neribotą dovanų pasirinkimą, išrinkti dovaną, kuri būtų iš tiesų ypatinga ir įsimintina, o taip pat ir nepakenktų vaikui yra kur kas sunkesnė užduotis. Todėl prieš praverdami piniginę, turime pagalvoti ar keturratis, pultu valdomas dronas, žaidimų kompiuteris ar motoroleris tikrai reikalingas mūsų mylimam sūnėnui, dukterėčiai, anūkui ar anūkei. Ar tai tikrai ta dovana, kuri tinka šiai šventai proga? Ar ji tikrai išliks ir primins išties ypatingą vaikystės dieną?

Taigi, ką dovanoti šv. Komunijos proga?

Visų pirmą nepamirškime tradicinių dovanų, juk ne veltui jos tokiomis tapo ir yra dovanojamos jau keletą kartų. Tokių kaip laikrodis, auksinė grandinė su kryželiu, auksinis medalionas ar auskarai. Tai dovanos, kurios išliks net po daugelio metų kaip Pirmosios Šventosios Komunijos memorialas.
https://www.dukaratai.lt/kategorija/auskarai/

Prisiminkite kurį mėnesį vaikas gimė? Galbūt kovo mėnesį gimusiai mergaitei puikiai tiks auksiniai auskarai su akvamarinais, vasarį – pakabukas su ametistu. Visus brangakmenius pagal gimimo mėnesį galite matyti apačioje esančioje lentelėje.

Berniukui neįkainojama ir įsimintina dovana galėtų būti šventiškai supakuotas deimantas. Deimantas niekada nepraras vertės, ją vaikas galės saugoti kaip svarbų atsiminimą ir investiciją į ateitį.

Pirmoji Šventoji Komunija yra didelis stresas vaikui, o dovanos vaikams visą laiką suteikią džiaugsmą ir paskatinimą. Todėl visa ši šventė yra labai svarbus ir teigiamas įvykis vaiko gyvenime, bet jį lydi labai įvairios emocijos ir išgyvenimai. Todėl svarbiausia vaikui dovanoti džiaugsmą. Tegul materialios dovanos netampa svarbesnės ir neužgožia svarbiausios šv. Komunijos sakramento dovanos. 

Visam šiam pasiruošimui didelį vaidmenį vaidina tėvai. Vaikui turi būti kuo daugiau papasakota apie pačią ceremoniją, apie jos eigą. Svarbu padėti vaikui tinkamai pasiruošti, kad ši svarbi šventė teiktų kuo daugiau šiltų emocijos. Dovanos yra ne viskas, svarbiausia tai kas vyksta Jūsų vaiko viduje.