Deimanto kaina

Deimantai mums asocijuojasi su turtais ir prabanga, bet kiek iš tiesų kainuoja šie akmenys? ​

Deimanto svoris

Karatas – brangakmenių svorio matavimo vienetas lygis 0,2 g. Pavadinimas kilęs iš saldžiosios ceratonijos ankštinio augalo.

Deimanto spalva

Deimanto spalva yra antra pagal svarbumą deimanto „4C“ charakteristika, kadangi tai yra sekanti savybė, į kurią žmogus atkreipia..

Kaip nupirkti tobulą sužadėtuvių žiedą?

Taip, sužadėtuvių žiedo paieškos nėra lengva užduotis. Tai yra Jūsų pasiryžimo ir amžinos meilės simbolis bei galimybė parodyti, kad esate pasiruošę savo santykius pakylėti į „naują lygį“. Kaip išvengti klaidų?

Kaip išsirinkti vaikiškus auskarus?

Nutarėte mergaitei praverti ausytes ar padovanoti auskarus gimtadienio proga? Šaunu, užduotis iš ties nėra labai sudėtinga, visgi norime atkreipti dėmesį į keletą esminių niuansų, kuriuos verta žinoti.

Deimanto briaunavimas

Briaunavimas yra pati svarbiausia deimanto „ 4C“ charakteistika, nes ji apsprendžia visą deimanto spindesį.Net idealaus švarumo ir spalvos deimantas atrodys blankiai, jeigu jis bus prastai briaunuotas, o tikras spalvų žaismas atsiskleidžia tik tuomet, kai būna išlaikytos taisyklingos akmens proporcijos.

Ar verta investuoti į deimantus?

Įteikdami dovaną artimam žmogui mes parodome, kiek šis žmogus mums daug reiškia, todėl natūralu, kad norime išrinkti tokią dovaną, kuri būtų ne tik vertinga, bet ir neprarastų savo vertės ateityje.

Dovanos pirmosios komunijos proga

Dovana pirmosios Komunijos proga. Ką padovanoti vaikui 2020 metais? Kokią dovaną rinktis berniukui? O kokią mergaitei? Iki šv. Komunijos šiais metais liko visai nedaug laiko.

Deimanto švarumas

Žemės gelmėse susiformavęs deimantas neretai turi daugybę intarpų ir įvairiausio pobūdžio defektų. Tiesą sakant, tik apie 39% iškastų deimantų yra tinkami juvelyrikai, todėl švarumas yra vienas iš veiksnių lemiančių deimanto vertę.