Kokio amžiaus mergaitėms verti auskarus?

Žinoma, viskas yra individualu, tačiau yra pagrindiniai dalykai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Visų pirma, mes gyvename tokioje visuomenėje, kurioje praktiškai visos moterys nešioja auskarus, todėl ausies vėrimas, dažniausiai, yra neišvengiamas dalykas, taigi belieka tik sudaryti sąlygas, kad ši procedūra sukeltų kuo mažiau nepatogumų. Populiarėja nuomonė, kad auskarus reikia verti tik tuomet, kai tokį norą išreikš pati mergaitė. Iš tiesų, sprendimas sveikintinas, tačiau reikia nepamiršti, kad kartais susiduriama su tokia situacija, kai pravėrus vieną ausį vaikas kategoriškai atsisako vertis antrą. Kitas atvejis, kai veriant auskarus kūdikiui yra baiminamasi, kad auskarai trukdys mergaitei miegoti ant šono, nors dėl to yra karštai diskutuojama. Žvelgiant iš mokslinės pusės, nėra pateikta jokių įrodymų, kad ausies vėrimas turėtų teigiamų ar neigiamų ilgalaikių pasekmių sveikatai jeigu tinkamai užtikrinta žaizdos priežiūra: valymas vandenilio peroksidu, tepaliukų naudojimas, kurie spartina gijimą.

Kaip išrinkti tinkamus auskarus mergaitėms?

Pirmoji nerašyta taisyklė, kad baiminantis alerginių reakcijų, auskarai būna auksiniai. Pagrindinis galimas alergenas – nikelis. Šiam metalui pasireiškia alergija 1 iš 8 žmonių. Tiesa, galima alerginė reakcija ir pačiam auksui ar kitam lydinio metalui, bet tai nutinka žymiai rečiau. Nikelis, kaip priemaiša, dedamas ir į aukso lydinius, tačiau tik tam, kad išgauti baltą spalvą, todėl vaikiški auskarai būna gaminami tik iš geltono arba rausvo aukso, kuriuose nikelio nėra.

Moterys perkančios sau auskarus, neretai, juos renkasi pagal savo veido formą. Deja, ši taisyklė sunkiai pritaikoma mergaitėms, nes papuošalas turi būti praktiškas, taigi tarkim ilgi kabantys auskarai tiks nebent paauglei, bet ne jaunesnio amžiaus panelytei. Rekomenduotini „vinuko“ formos auskarai su kokybišku užsegimu, kad papuošalas nebūtų pamestas. Pastebima tendencija, kad auskaro dydis yra proporcingas mergaitės amžiui. Bet svarbiausia pirkit tokius auskarus, kurie yra žaismingi, gražūs ar savo tematika atitinka mergaitės pomėgius ir tuomet auskarai taps nuostabia dovana kiekvienai mažajai princesei.

Ir žinoma, mes siūlome įsigyti mūsų vaikiškus auskarus, kuriuos rasite nuorodoje Vaikiški auskarai.

-Du karatai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *